KARBOWNICZEK Janusz (ur. 1950)
olej, płótno, 110 × 80 cm
sygn. p. śr.: Karbowniczek 91
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 100 x 120 cm
sygn. u dołu: Karbowniczek 01
olej, płótno, 100 × 130 cm
sygn. p. śr.: Karbowniczek 05
olej, płótno, 99,5 x 80,5 cm,
sygn. p.d.: Karbowniczek 97
olej na płótnie
50 x 60 cm
olej na płótnie
70 x 60 cm
olej, płótno,
130 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: KARBOWNICZEK 04
na odwrocie nalepka autorska z opisem dzieła
olej
30 x 24 cm
olej, płótno
130 x 100 cm;
olej, płótno, 130 x 100 cm;
olej, płótno,
130 x 100 cm;
olej, płótno, 120 x 100 cm;
sygn. i dat. po środku: Karbowniczek 05