CZAYKOWSKA-KOZICKA Maria (1878-1963)
Widok na wieżę Eiffla z placu przed Palais Chaillot, 1920
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 48 x 58 cm (w świetle ramy);
sygn. p. d.: CZAYKOWSKA / PARIS 1920
cena wywoławcza: Wykup abonament
z placu przed Palais Chaillot, 1920
Wieża Eiffla widziana z placu Trocadéro
akwarela, papier, 58 x 48 cm;
sygn. p d: CZAYKOWSKA / PARIS 1920
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
47,5 x 57,5 cm (w świetle ramy);
sygn. p.d. - CZAYKOWSKA / PARIS 1920
Na odwrocie napis odręczny: 4. Rue Bertrand / Paris VII.