PYRZYŃSKA-PIŁAT Hanna (ur. 1957, Warszawa)
akryl/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'HANNA PYRZYŃSKA | "NA SPACER" | 2015 ACRYL 50 x 70 cm'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Serce bije coraz mocniej, 2016
akryl, płótno, 70x100 cm
opisany na odwrocie: HANNA PYRZYŃSKA 100x70 cm ACRYL "SERCE BIJE CORAZ MOCNIEJ" 2016 ⅓ TRYPTYKU
akryl, płótno, 50x70cm
opisany na odwrocie: HANNA PYRZYŃSKA "PAWŁOW I PIES PAWŁOWA" 2015 ACRYL 50X70cm
akryl, płótno, 2x(50x30) cm
opisany na odwrocie: HANNA PYRZYŃSKA-PIŁAT "WĄCHAM KWIAT" 50X30 ACRYL 2007
akryl, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: "HANNA PYRZYŃSKA" "PAN MARCIN ŚWIETLICKI Z PSEM" 2015 - AKRYL - 50x60 cm
akryl, płótno, 92x65 cm
opisany na odwrocie: "TRUSKAWKI" HANNA PYRZYŃSKA 2011 92x65 cm AKRYL
akryl, płótno; 92 x 73 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: HANNA PYRZYŃSKA /"O SAMOTNOŚCI"/ 1990/ AKRYL/
olej, płótno; 100,5 x 100 cm;
sygn. i dat.: HANNA PYRZYŃSKA/ "Sidi Bou Said" OLEJ/ 1990
akryl, płótno, 30 x 30 cm;
sygn. na odwrociu: HANNA PYRZYŃSKA-PIŁAT
akryl, płótno, 30 x 100 cm;
sygn.na odwrociu: HANNA PYRZYŃSKA-PIŁAT
akryl, płótno, 61 x 46 cm;
sygn.na odwrociu: HANNA PYRZYŃSKA-PIŁAT/ ACRYL/ 46 x 61 cm/ 2008/29
oraz stempel autorski
akryl, płótno, 99,5 x 32 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
akryl, płótno, 30 x 30 cm;
akryl, płótno, 30 x 100 cm;
akryl, płótno, 61 x 46 cm;
oraz stempel autorski
akryl, płótno, 30 x 30 cm;
akryl, płótno, 30 x 100 cm;