KALICKI Witold (1915 - 1983)
tusz, papier, różne formaty, ilustracje do czasopisma Polska Niepodległa, 2 poł. l. 40. XX w.
cena wywoławcza: Wykup abonament
KALICKI Witold (1915 - 1983)
offset/papier, 60,7 x 47,8 cm
KALICKI Witold (1915 - 1983)
tempera/papier, 13,5 x 9,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany z boku: `W. Kalicki` oraz tytuł autorski u dołu
Estymacja: 800 - 1 200 zł
KALICKI Witold (1915 - 1983)
tempera/papier, 38,5 x 38,5 (w świetle ramy)
sygnowany i datowany p.d.: `Witold Kalicki 40`
Estymacja: 1 200 - 1 800 zł
KALICKI Witold (1915 - 1983)
offset/papier
60
5 x 42,5
sygn. l.d.: `Witold Kalicki - 51`
KALICKI Witold (1915 - 1983)
offset/papier
59,5 x 41 cm
sygn. p.g.: `Witold Kalicki`
KALICKI Witold (1915 - 1983)
Olej, płótno; 78,5 x 60 cm
Sygnowany p. d.: Witold Kalicki 77