HOPLIŃSKI Jan (1887 - 1974)
Kraków. Most Podgórski [Franciszka Józefa I] na Wiśle, przed 1925
Olej, tektura; wym.: 67 x 49 cm;
sygn. p.d.: J. Hopliński.
cena wywoławcza: Wykup abonament
HOPLIŃSKI Jan (1887 - 1974)
Olej, płótno;
wym.: 68,5 x 90,8 cm;
sygn. p.d. oł: Hopliński/1941, na odwrocie opis: Jan Hopliński/Kraków ASP. Zbiory rodziny artysty.
HOPLIŃSKI Jan (1887 - 1974)
HOPLIŃSKI Jan (1887 - 1974)
HOPLIŃSKI Jan (1887 - 1974)
Olej, tektura;
wym.: 67 x 49 cm;
sygn. p.d.: J. Hopliński.
HOPLIŃSKI Jan (1887 - 1974)
HOPLIŃSKI Jan (1887 - 1974)
HOPLIŃSKI Jan (1887 - 1974)