KADAR Bela (1877 - 1955)
cena wywoławcza: Wykup abonament
KADAR Bela (1877 - 1955)
tusz, papier
32 x 25 cm
wystawiany:: "Kadar Bela," Antik Enterior, Budapeszt 2007, kota. # 4
KADAR Bela (1877 - 1955)
technika mieszana, papier;
59 x 41 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d. KADAR/ BELA
KADAR Bela (1877 - 1955)
olej/tektura,
80 x 59 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany p. d.: `KADAR | BELA`
KADAR Bela (1877 - 1955)
akwarela/papier, 18,5 x 22 cm