AUTOR nierozpoznany, XX w.
olej/płótno, 78 x 88 cm
w podczerwieni widoczna sygnatura i data: 'jar. DOMAROWECKYJ | 1943'
opisany i datowany na odwrociu: 'Meeresauge | Sakopane | 1943'
cena wywoławcza: Wykup abonament
AUTOR nierozpoznany, XX w.
olej/sklejka, 87 x 53 cm
na odwrociu nalepka wystawowa Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych w Warszawie
AUTOR nierozpoznany, XX w.
Truskawiec na Ukrainie, 1932 r.
olej/tektura, 28 x 42,5 cm
sygnowany p.d.: 'G. Marlin'
opisany na odwrociu 'TRUSKAWIEC | 1932'
AUTOR nierozpoznany, XX w.
olej/tektura, 23 x 29 cm
sygnowany nieczytelnie l.d.
AUTOR nierozpoznany, XX w.
olej/płótno, 46 x 55 cm
sygnowany trudno czytelnie l.d.
AUTOR nierozpoznany, XX w.
brąz, 23 x 33 x 12 cm
AUTOR nierozpoznany, XX w.
metal malowany, 34 x 26 x 7 cm
AUTOR nierozpoznany, XX w.
Portret kobiety w secesyjnych kolczykach
olej/płótno, 56 x 46 cm
AUTOR nierozpoznany, XX w.
olej/płótno, 33 x 53,5 cm
AUTOR nierozpoznany, XX w.
akwarela, ołówek, kredka/papier, 26 x 22 cm (w świetle ramy)
sygnowany l.d. trudno czytelnie
AUTOR nierozpoznany, XX w.
Portret Tadeusza Kościuszki wg Jana Chrzciciela Lampi
olej/płótno, 50 x 30 cm
AUTOR nierozpoznany, XX w.
akwarela/papier, 56 x 39,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: 'Z. Golzmann' (?)
AUTOR nierozpoznany, XX w.
Wypił beczkę i nie pijan - to Grodzieński jest ułan, 1947 r.
akwarela, gwasz/papier, 28 x 21,3 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'TK47'', pg.: 'Wypił beczkę i nie pijan - | to Grodzieński jest ułan | 23 p. ułanów Grodzieńskich'
AUTOR nierozpoznany, XX w.
akwarela/papier, 36,5 x 27 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'W. Grigorijew | 1903'
AUTOR nierozpoznany, XX w.
Widok na kościóły św. Barbary i Mariacki w Krakowie
olej/sklejka, 53 x 44 cm
sygnowany p.d.: 'E. Barabariówna'
AUTOR nierozpoznany, XX w.
olej/sklejka, 33,5 x 51,5 cm
sygnowany l.d.: 'Org. Henryk Winter'
AUTOR nierozpoznany, XX w.
Widok wybrzeża morskiego z Capri
olej/sklejka, 33,7 x 52 cm
sygnowany p.d.: 'Org. Henryk Winter'
AUTOR nierozpoznany, XX w.
AUTOR nierozpoznany, XX w.
olej/deska, 18,5 x 25,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'WŚ PASZOWA WOŁ | M.Kruszelnicki | 1935'
AUTOR nierozpoznany, XX w.