AUTOR nierozpoznany, pocz. XX w.
Scena arkadyjska - kobiety w ogrodzie
olej/płótno, 160,5 x 261 cm
sygnowany nieczytelnie l.d.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/tektura, 36 x 34 cm
na odwrociu olejny szkic pejzażowy
- kolekcja Alfreda Lenicy
Św. Maria Magdalena pokutująca
olej/płótno (dublowane), 71 x 62,5 cm
olej/płótno, 36 x 51 cm
miniatura, tempera/kość,
5 x 5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l. d.: monogramem `I. Ch.` (?)
olej/płótno, 27,5 x 36 cm
sygnowany cyrylicą l. d.: `E. Lużkowskij | (
)`
na odwrocie odręczny napis - tytuł oraz nazwisko autora
olej/płótno, 49,5 x 35 cm
sygnowany i datowany p.d.: `J.K.
(?) 1962`
6 scenek erotycznych - projekty plafonów
litografia/papier, 16 x 10,5 cm