AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/metal, 84 x 57 cm (w świetle oprawy)
cena wywoławcza: Wykup abonament
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
Głowa Chrystusa według kompozycji Carla Maratty
olej/tektura, 22,5 x 17 cm
opisany na odwrociu: 'Copia dall'Originale di Carlo Maratta', opis własnościowy i data 'May 27th 1898'
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/płótno, 48,5 x 40,5 cm
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
Młody ogrodnik według Oresta Kiprienskiego (1782 - 1836)
olej/płótno (dublowane), 59,7 x 48 cm
według kompozycji stworzonej przez Oresta Kiprienskiego w 1817 r. zatytułowanej "Młody ogrodnik", która znajduje się w Państwowym Muzeum Rosyjskim w Sankt Petersburgu
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/płótno, 63 x 48 cm
na krośnie malarskim wtórnie przytwierdzona pieczęć lakowa
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/deska, 31 x 22 cm
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/płótno, 31 x 26,5 cm
sygnowany nieczytelnie p.d.
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/płótno (dublowane), 50 x 68 cm
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/płótno (dublowane), 48 x 62 cm
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/płótno, 46,5 x 66,5 cm
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
Portret kobiety w wianku z lilii
olej/płótno, 33 x 26 cm
Przedstawienie w typie malarstwa Nazareńczyków
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/płótno, 67 x 57 cm
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/płótno, 76 x 64 cm
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
Mistyczne zaślubiny św. Katarzyny (wg Correggia)
olej/płótno, 27,5 x 22,7 cm
XIX-wieczna kopia obrazu Correggia (ok. 1520, Muzeum Capodimonte, Neapol), na odwrociu trzy pieczęci lakowe oraz dwa numery, prawdopodobnie inwentarzowe
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
Portret dziewczynki o kędzierzawych włosach
olej/płótno, 81 x 100 cm