CZAPIGA-DROHOMIRECKA Barbara (ur. 1976)
ojej, płótno, 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: B. CZAPIGA
na odwrocie, na krośnie malarskim opis autorski: BARBARA CZAPIGA - DROHOMIRECKA ( WAZON GRECKI) olej
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 120 x 70 cm;
sygn. p. d.: B.CZAPIGA
na odwrocie, na krośnie malarskim opis autorski: BARBARA / CZAPIGA / - DROHOMIRECKA / " WATERMELONMAN" / olej / 2012
olej/płótno, 50 x 50 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: `B. CZAPIGA`
na odwrociu opisany: `BARBARA | CZAPIGA | GRECJA, KORONI | olej na płótnie | 2011 r.`
Domek z oliwkami (Grecja), 2012 r.
olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany p.d.: `B. CZAPIGA`
na odwrociu opisany: `CZAPIGA | BARBARA | "Domek z oliwkami" (Grecja) | olej na płótnie | 2012 r.`
olej/płótno, 90 x 34 cm
sygnowany p.d.: `B. CZAPIGA`
na odwrociu opisany: `CZAPIGA | BARBARA | "TOREBKI" | olej na płótnie | 2010 r.`
olej/płótno, 60 x 80 cm, sygn.