DREJAS Kazimierz
Naprzeciw siebie XXII, 2017 r.
olej na płótnie, 70 x 90 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
DREJAS Kazimierz
olej, damara na płótnie, 50 x 70 cm, sygn.
DREJAS Kazimierz
olej na płótnie, 65 x 73 cm, sygn.
DREJAS Kazimierz
olej, damara na płótnie, 50 x 69 cm, sygn.
DREJAS Kazimierz
DREJAS Kazimierz
olej, żywica/płótno, 50 x 60 cm, sygn.
DREJAS Kazimierz
olej, żywica/płótno,
65 x 73 cm,
sygn.
DREJAS Kazimierz
Olej, żywica/płótno
53 x 53 cm
sygn.
DREJAS Kazimierz
olej,
żywica/płótno,
60 x 73 cm,
sygn.
DREJAS Kazimierz
olej, żywica/płótno, 60 x 50 cm, sygn.
DREJAS Kazimierz
ol., pł.,
80 x 80 cm
DREJAS Kazimierz
Na temat kobiety XXXIX A, 2007 r.
olej, żywica/płótno,
60 x 50 cm,
sygn.
DREJAS Kazimierz
Na temat kobiety XXXVIII, 2007 r.,
olej/płótno, 60 x 70 cm, sygn.
DREJAS Kazimierz
Na temat kobiety (XXXV), 2006 r.
pastel, 40 x 50 cm, sygn.
DREJAS Kazimierz
olej, żywica/płótno, 72 x 64 cm, sygn.