BIELECKA-WOŹNICZKO Barbara (ur. 1948)
olej, płótno, 120x100 cm
opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko “Płaszczyzny V” - olej, płótno, 120x100 2014
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 100x130 cm
sygn. p.d.: BBWoźniczko 2015, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko “PRZENIKANIE” - olej, płótno 100x130 2015 r.
olej, płótno, 120 x 100 cm
sygn p.d.: B. Bielecka 2016
olej, płótno, 130x100 cm
opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Wóźniczko, “Płaszczyzny II”, olej, płótno, 130x100 cm
olej, płótno, 130 x 100 cm
sygn. p.d.: B. Bielecka-Woźniczko 2014, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "Płaszczyzny III" - olej, płótno, 130x100 2014
akryl, olej, płótno, 80 x 100 cm
sygn. p.d.: B.BWoźniczko 2018, opisany na odwrocie: B. Bielecka-Woźniczko "Jesienna impresja" akryl, olej, płótno 80x100, 2018
Płaszczyzny VIII - pejzaż, 2016
olej, płótno, 40 x 120 cm
olej na płótnie
64 x 80 cm
Olej na płótnie
100 x 73
Olej na płótnie
90x90