CYLKOW Ludwik (1877 Warszawa - 1934 Nantes)
akwarela/papier, 29,8 x 40,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'L.CYLKOW 03'
na odwrociu wykonany tuszem opis po szwedzku oraz nalepka antykwaryczna z Malmo
cena wywoławcza: Wykup abonament
Łodzie rybackie. Pejzaż bretoński, 1913 r.
akwarela, kredka/papier, 34 x 43 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'L. CYLKOW . 913.'
olej na płótnie,
sygnowany w lewym dolnym rogu;
54 x 65 cm
olej/płótno, 33 x 46 cm
sygnowany l.d.: 'L. CYLKOW'
FALA (Krajobraz morski z Bretanii), ok. 1910
olej na płótnie, 38 x 46 cm,
sygnowany l.d. "L. CYLKOW". Na krośnie pieczątka i kartka firmowa paryskiej wytwórni przyborów malarskich.
Olej na płótnie
Syg. p. d.
35,5 x 65,5 cm