AUTOR nierozpoznany, XVIII/XIX w.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Chłopcy jedzący ciasto wg obrazu Estebana Murillo
olej/płótno, 81 x 67 cm
napis p.d.: 'K. N. MUR.' ('Kopie nach Murillo')
Oryginał obrazu namalowany przez Bartolome Estebana Murillo (1617-82) ok. 1650 roku znajduje się w zbiorach Alte Pinakothek w Monachium.
tempera/kość, 9,5 x 8 cm
Portret Stanisława Augusta Poniatowski
olej/deska, 16 x 11 cm
Odwrocie: nr inwentarzowy: `PMP II 085/07`
Estymacja 2 000 - 3 000 zł
olej/płótno dublowane, 18 x 14,5 cm
Odwrocie: nr inwentarzowy: `PMP II 086/07`
Estymacja 2 000 - 3 000 zł
Pejzaż romantyczny z ruinami świątyni
olej/płótno dublowane, 38,5 x 47 cm
sygnowany l.d.: `Belthen`
Estymacja 10 000 - 15 000 zł
Pejzaż romantyczny z ruinami piramidy
olej/płótno dublowane, 39 x 48 cm
sygnowany l.d.: `Tar | czyń | ski`
Estymacja 10 000 - 15 000 zł
sygn. monogramem LF p.d.
ołówek, papier, 46x35.5 cm (w świetle passe-partout )
Wenus zawiązująca oczy Amorowi według Tycjana
olej/płótno, 112 x 177 cm
POCHODZENIE: obraz pochodzi z kolekcji Alfreda Lenicy
STAN ZACHOWANIA: obraz do konserwacji
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
olej/płótno, 72,5 x 98 cm
na odwrocie papierowa naklejka: `Zaświadczenie o autentyczności | obrazu na odwrocie wydane pod (...) | w dniu 3. XII.1970 | prof.. St. Dąbrowski`
Polowanie na kaczki i Polowania na lisa
Para obrazów ze scenami myśliwskimi
olej/deska, 30 x 80 cm
olej/płótno, 77 x 92,5 cm