DĄBROWSKA Teodora (1891 Warszawa - 1973)
akwarela, papier, 33,5 X 22 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: TDąbrowska
cena wywoławcza: Wykup abonament
Brąz; 22 x 17,5 cm
Sygnowany p.d.; Teodora Dąbrowska; na odwrocie papierowa, wypełniona długopisem nalepka z opisem pracy
Drewno barwione; wys. 33
Sygnowana: Teodora Dąbrowska
Stan zachowania: pęknięcie
*opłata droit de suite
olej, płyta; 54,5 x 68 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. Dąbrowska / 30
Ołówek, akwarela, papier; 29 x 42 cm
Sygnowany l.d.: Tedy Dąbrowska
Relief, gips, 19,5 x 17 cm
Sygnowany p.d.: Teodora Dąbrowska
Relief, gips, 34,5 x 24 cm
Sygnowany l. d.: AUTOPORTRET; p.d.: Teodora Dabrowska
SANATORIUM KSIĄŻĘ JÓZEF W NAŁĘCZOWIE
Akwarela, brystol, 24,5 x 34 cm
Sygnowana p.d. Tedy Dąbrowska | NAŁĘCZÓW
KOREAŃSKIE DZIECKO Z GOŁĄBKIEM POKOJU, ok. 1950
Akwarela, brystol, 47 x 35,5 cm
Akwarela, brystol, 50 x 35 cm
Sygnowany p.d.: Tedy Dąbrowska | 1949 r. | Nauka
WNĘTRZE KOŚCIOŁA ŚW. JADWIGI W BOLKOWIE, 1949
Akwarela, brystol, 50 x 35 cm
Sygnowany: p.d.: Tedy Dąbrowska | Bolków 1949 r.
plakieta z brązu, 21 x 16 cm;
sygn. p. d.: Teodora Dąbrowska; 1970 r.;
akwarela, papier, 69,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: Teod Dąbrowska l. d. napis: Trzy kumoszki (ołówkiem);
plakieta z brązu, 21 x 16 cm;
gips, podstawa drewniana,
prostopadłościenna, wys. całk. 23,5 cm;
wys. podstawy: 11 cm; sygn. na podstawie: Teodora / Dąbrowska
brąz patynowany,
wys. 34 cm;
sygnowana z boku: Teodora Dąbrowska 1931.