FICOWSKA-ŁAPIŃSKA Wanda (1929 Kraków - 2013 Warszawa)
Żabi nad Morskim Okiem, 1981 r.
olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'Żabi | nad Morskim Okiem | Wanda Ficowska | 1981'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno naklejone na tekturę; 49 x 59 cm
Sygnowany p.g.: FICOWSKA W. | III
*droit de suite
Tusz, papier; 85 x 60 cm
Sygnowany p.d.: Wanda Ficowska 78
linoryt barwny/bibułka, 42,5 x 30 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: `Wanda Ficowska 1959`, opisany l.d.: `DACHY (TYRNOWO) lin. barwny`
Linoryt, papier; 43 x 31 cm (w świetle p-p)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną "Uliczka w słońcu" linoryt Wanda Ficowska 1960
linoryt, wym. 49,5 x 29,5 cm; w św. p.-p.;
sygn. p.d.: "Wanda Ficowska"