GEPPERT Jan (ur. 1929)
Olej, płótno; 94 x 66 cm
Sygnowany p.d.: Jan Geppert
cena wywoławcza: Wykup abonament
GEPPERT Jan (ur. 1929)
akwarela, gwasz, papier; 21,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jan Geppert 1990
GEPPERT Jan (ur. 1929)
olej/płótno, 50 x 65 cm
sygnowany p.d.: `Jan Geppert`
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
GEPPERT Jan (ur. 1929)
Gwasz, akwarela, papier, 44 x 34,5 cm
Sygnowany l.d.: Jan Geppert 2001 | Kama
GEPPERT Jan (ur. 1929)
Akwarela, papier;
32,5 x 46,8 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: Jan Geppert 1980
GEPPERT Jan (ur. 1929)
GEPPERT Jan (ur. 1929)
Olej; płótno
54,5 x 82 cm
Sygnowany p.d.: Jan Geppert
GEPPERT Jan (ur. 1929)
tusz lawowany, papier, 60 x 48 cm,
sygn. u dołu: Jan Geppert 1992
na odwrocie napisy autorskie: imię, nazwisko, tytuł rysunku i data powstania.
GEPPERT Jan (ur. 1929)
tusz lawowany, 60 x 48 cm,
sygnowany u dołu"Jan Geppert 1992",
na odwrocie (autorskie): imię, nazwisko, tytuł rysunkui data powstania.
GEPPERT Jan (ur. 1929)
akwarela, gwasz, papier,
32 x 52 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Jan Geppert 1998
GEPPERT Jan (ur. 1929)
olej, płótno, wym. 64,5 x 80 cm;
sygn. p.d.: "Jan Geppert"