CHRZAN Jan (1905-1993)
olej, płótno; 148,5 x 115 cm;
sygn. p. d.: jan chrzan 1939 / I
Rzadkość na rynku antykwarycznym, jedna z nielicznych zachowanych, przedwojennych prac artysty, pierwszy raz wystawiana na aukcji.
cena wywoławcza: Wykup abonament
CHRZAN Jan (1905-1993)
olej, płótno;
51,5 x 55 cm;
na odwrocie odręczny napis: Stwierdzam, że jest to obraz / namalowany przez mojego / męża Jana Chrzana / Janina Chrzan oraz numer inwentaryzacyjny spuścizny 475 CHRZAN.
Obraz prezentowany na wystawie pośmiertnej w 2007 r. w Związku Artystów Plastyków na Mazowieckiej w Warszawie.
CHRZAN Jan (1905-1993)
Olej, płótno; 80 x 68 cm
Sygnowany p.d.: Jan Chrzan
CHRZAN Jan (1905-1993)
CHRZAN Jan (1905-1993)
CHRZAN Jan (1905-1993)
Technika: olej/płótno
Wymiary: 71x95 cm
Sygnatura: p.d.: J. Chrzan
Data powstania: 1980 r.
CHRZAN Jan (1905-1993)
Technika: olej/płótno
Wymiary: 56x110 cm
Sygnatura: p.d.: J. Chrzan
Data powstania: 1982-92 r.
CHRZAN Jan (1905-1993)
Olej, płótno;
60 x 74,5 cm
Sygnowany p.d.: J. CHRZAN
CHRZAN Jan (1905-1993)
PEJZAŻ Z DROGĄ, l. 60-te XX w.
Gwasz, papier;
48 x 60,8 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: J. CHRZAN
Na odwrocie numer inwentarzowy w kółku: 532
CHRZAN Jan (1905-1993)
PEJZAŻ Z DRZEWAMI, l. 70-te XX w.
Olej, płótno;
74 x 57,5 cm
Sygnowany p.d.: J. CHRZAN
Na odwrocie numer inwentarzowy w kółku: 790
CHRZAN Jan (1905-1993)
W ŚWIETLE ZACHODZĄCEGO SŁOŃCA, 1967-69
Gwasz, papier naklejony na płótno; 71,5 x 89 cm
Sygnowany p.d.: J. CHRZAN
Na odwrocie numer: 734
CHRZAN Jan (1905-1993)
Olej, płótno; 50 x 66 cm Sygnowany p.d.: J. CHRZAN Na odwrocie numer: 838.
CHRZAN Jan (1905-1993)
Gwasz, papier naklejony na płótno; 69,5 x 87 cm
Sygnowany p.d.: J. CHRZAN
CHRZAN Jan (1905-1993)
Olej, płótno; 54,5 x 73 cm
Sygnowany p.d.: J. CHRZAN
Na odwrocie numer: 847.
CHRZAN Jan (1905-1993)
Gwasz, papier
33 x 54 cm
Sygnowany p.d.: J. CHRZAN
Na odwrocie numer: 1057
CHRZAN Jan (1905-1993)
142 DRZEWA O ZACHODZIE SŁOŃCA, 1967-69
Olej, płótno
72 x 90 cm
Sygnowany p.d.: Jan Chrzan
Na odwrocie l.d. numer w okręgu: 733
CHRZAN Jan (1905-1993)
Olej, płótno
74 x 58,5 cm
Sygnowany p.d.: J. CHRZAN
Na odwrocie l.d. numer w okręgu: 748
CHRZAN Jan (1905-1993)
CHRZAN Jan (1905-1993)
Gwasz, papier
43,5 x 58 cm
Sygnowany p.d.: J. CHRZAN
CHRZAN Jan (1905-1993)
olej, płótno, 51 x 65,5 cm;
sygn.: p.d.: J.Chrzan