PARYŻSKI Michał (ur. 1946)
cena wywoławcza: Wykup abonament
PARYŻSKI Michał (ur. 1946)
obiekt/ plexi/fotografia barwna/papier fotograficzny, 16x16 cm
PARYŻSKI Michał (ur. 1946)
PARYŻSKI Michał (ur. 1946)
akryl, płótno
65x55 cm
PARYŻSKI Michał (ur. 1946)
PARYŻSKI Michał (ur. 1946)
PARYŻSKI Michał (ur. 1946)
fotografia barwna, papier fotograficzny, 21 x 30 cm (arkusz), 19 x 14 (w świetle passe-partout); sygn. na odwrocie; odbitka autorska, nakład: 1/5
PARYŻSKI Michał (ur. 1946)
fotografia barwna, papier fotograficzny, 21 x 30 cm (arkusz), 19 x 14 cm (w świetle passe-partout); sygn. na odwrocie; odbitka autorska, nakład: 1/5
PARYŻSKI Michał (ur. 1946)
kolaż, sygn. na dole, 16x24 cm
PARYŻSKI Michał (ur. 1946)
PARYŻSKI Michał (ur. 1946)