PODLASKA Dorota (ur. 1963, Bydgoszcz)
z cyklu Ta ostatnia niedziela, 2010
akryl na płótnie, 25 x 25 cm
sygnowany na odwrociu
do pracy dołączona jest książka Ngo Van Tuong i Dorota Podlaska "Słodko-kwaśna historia, czyli wszystko, co chcieliście kupić w wietnamskich sklepach, ale baliście się zapytać"
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, malarstwo, 25x25 cm
olej, płótno,
95 x 90 cm;
sygn. na blejtramie: Dorota Podlaska `92
olej płótno, 95 x 90 cm;
sygn. i dat. na blejtramie: Dorota Podlaska `92