OLEŚ Andrzej (1886 - 1952)
Akwarela na papierze, 34,5 x 48 cm,
sygn. l.d.: AO. 1920.
cena wywoławcza: Wykup abonament
OLEŚ Andrzej (1886 - 1952)
HUCULI NA TLE RUIN ZAMKU, ok. 1925
Olej, tektura; 14,5 x 23 cm
Sygnowany p.d.: A.Oleś
OLEŚ Andrzej (1886 - 1952)
Kościół Świętego Karola Boromeusza w Kielcach - na wzgórzu Karczówka, 1942 r.
akwarela, papier, 23 × 30 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: A.Oleś/1942
OLEŚ Andrzej (1886 - 1952)
Akwarela, papier, 24 x 16,3 cm,
sygn. p.d.: A. Oleś 1934.
OLEŚ Andrzej (1886 - 1952)
Kraków. Widok z wieży ratuszowej na Wawel, 1927
Autolitografia; wym.: 370 x 534 mm; sygn. oł. p.d.: Andrzej Oleś 1927, l.d. tytuł. Praca po konserwacji.
OLEŚ Andrzej (1886 - 1952)
Drzeworyt: wym. komp.: 210 x 160 mm; sygn. oł. p.d.: Andrzej Oleś; sygn. pł. śr.d.: AZO.
OLEŚ Andrzej (1886 - 1952)
Obraz dwustronny: PÓŁAKT / AKT STOJĄCY, 1934
Olej, tektura; 36 x 50 cm
Sygnowany śr. d.: A. Oleś | 1934
OLEŚ Andrzej (1886 - 1952)
autolitografia, papier; 37 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: Andrzej Oleś ...
naddarcia arkusza
OLEŚ Andrzej (1886 - 1952)
olej na płótnie, 50 x 36 cm,
sygnowany i datowany p.d.
"A. Oleś. /1930"
OLEŚ Andrzej (1886 - 1952)
olej, tektura; 14,5 x 23 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: A. Oleś
OLEŚ Andrzej (1886 - 1952)
OLEŚ Andrzej (1886 - 1952)
SIELANKA (Malarka i jej modele), 1938
olej na tekturze, 48 x 24 cm,
sygnowany i datowany p.d. "A. Oleś /1938". Na tekturze pieczęć owalna "Iskra & Karmański Kraków".
OLEŚ Andrzej (1886 - 1952)
Akwaforta; wym.: 88 x 118 mm; sygn. oł. p.d.: A. Oleś.
OLEŚ Andrzej (1886 - 1952)
ołówek, akwarela, papier; 34 x 25 cm;
sygn. l. d.: A. Oleś /1937
OLEŚ Andrzej (1886 - 1952)
OLEŚ Andrzej (1886 - 1952)
DIANA ŁOWCZYNI Z ORSZAKIEM, 1940
Olej, tektura; 25 x 35 cm
Sygnowany p.d.: A. Oleś | 1940.
OLEŚ Andrzej (1886 - 1952)
OLEŚ Andrzej (1886 - 1952)
OLEŚ Andrzej (1886 - 1952)
TRZY SZKICOWNIKI z lat 1901-02, 1904, 1938
Akwarela, papier, ołówek; luźne karty; 15,7 x 19,8 cm; 15 x 21,5 cm; 14,5 x 22,3 cm Sygnowane na okładkach: Andrzej Oleś | 1904; Andrzej Oleś | 1901/2
Niektóre szkice sygnowane i datowane.
OLEŚ Andrzej (1886 - 1952)