MASEREEL Frans (1889 - 1972)
drzeworyt na papierze, odcisk klocka, 3 x 9,5 x 9 cm, sygnowany monogramem FM u dołu.
Dar osoby prywatnej.
cena wywoławcza: Wykup abonament
MASEREEL Frans (1889 - 1972)
Zestaw 4 drzeworytów z cyklu Mon Pays
drzeworyt, papier, 4 x 21 x 15 cm w świetle passe-partout, sygn. ołówkiem p.d. : Frans Masereel
MASEREEL Frans (1889 - 1972)
drzeworyt / papier, 9,5 x 9 cm
dar osoby prywatnej
MASEREEL Frans (1889 - 1972)
dar osoby prywatnej
MASEREEL Frans (1889 - 1972)
dar osoby prywatnej
MASEREEL Frans (1889 - 1972)
dar osoby prywatnej
MASEREEL Frans (1889 - 1972)
Zestaw 10 ekspresjonistycznych prac ze scenami miejskimi;
drzeworyt, papier, format zbliżony do 9,5 x 9 cm (odcisk klocka), format arkusza zbliżony do 17,5 x 12 cm;
sygn. na klocku monogramem: FM
MASEREEL Frans (1889 - 1972)
MASEREEL Frans (1889 - 1972)
DZIEWCZYNA Z KOTEM NA BALKONIE, 1932
drzeworyt,
25,5 x 19 cm,
sygnowany na klocku l.d. monogramem wiązanym "FM 32", pod klockiem l.d. ołówkiem napis "Masereel"
MASEREEL Frans (1889 - 1972)
sygn. na klocku śr.d. drzeworyt 5 szt. 9x6.5 (każdy)
MASEREEL Frans (1889 - 1972)
litografia, papier,
23 x 16,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: FM (na kamieniu)