BIELEFELD Bruno (1879 Blumenau - 1973 Berlin)
olej, płótno; 59,5 x 50 cm
sygn l. d.: Bruno Bielefeld.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 60 x 50,5 cm;
sygn. l. d.: Bruno BIELEFELD
Studiował na Akademii Sztuki w Gdańsku, 1914 r. wydał tekę poświęconą Warmii i Mazurom
olej, płótno; 65,5 x 51cm;
sygn. l. d.: Bruno BIELEFELD
olej, tektura,
67.5 x 52.3 cm
sygnowany l.d.: Bruno Bielefeld