PAUKSZTEŁŁO Maciej (ur. 1975)
cena wywoławcza: Wykup abonament
PAUKSZTEŁŁO Maciej (ur. 1975)
PAUKSZTEŁŁO Maciej (ur. 1975)
PAUKSZTEŁŁO Maciej (ur. 1975)
PAUKSZTEŁŁO Maciej (ur. 1975)
PAUKSZTEŁŁO Maciej (ur. 1975)
PAUKSZTEŁŁO Maciej (ur. 1975)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
18x24 cm
PAUKSZTEŁŁO Maciej (ur. 1975)
PAUKSZTEŁŁO Maciej (ur. 1975)
PAUKSZTEŁŁO Maciej (ur. 1975)
PAUKSZTEŁŁO Maciej (ur. 1975)
PAUKSZTEŁŁO Maciej (ur. 1975)
PAUKSZTEŁŁO Maciej (ur. 1975)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
24x18
PAUKSZTEŁŁO Maciej (ur. 1975)
PAUKSZTEŁŁO Maciej (ur. 1975)
sygnowany dat. p.d.
olej, pilśnia
23x24
PAUKSZTEŁŁO Maciej (ur. 1975)
PAUKSZTEŁŁO Maciej (ur. 1975)
olej, płótno, 18,5 x 24 cm; sygn. i dat. p.d.: M. Pauksztełło 06
PAUKSZTEŁŁO Maciej (ur. 1975)
PAUKSZTEŁŁO Maciej (ur. 1975)
PAUKSZTEŁŁO Maciej (ur. 1975)