KACZMAREK Szymon (ur. 1981)
cena wywoławcza: Wykup abonament
KACZMAREK Szymon (ur. 1981)
KACZMAREK Szymon (ur. 1981)
Akryl, płótno, 100 x 70 cm, 2015,
sygn. na odwrocie.
KACZMAREK Szymon (ur. 1981)
Akryl, płótno, 46 x 38 cm,
sygn. p.d.: Sz. Kaczmarek i opis autorski na odwrocie.
KACZMAREK Szymon (ur. 1981)
KACZMAREK Szymon (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 100 x 80 cm
KACZMAREK Szymon (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 100 x 140 cm
KACZMAREK Szymon (ur. 1981)
akryl, płótno, 60 x 50 cm,
sygn.p.d.
KACZMAREK Szymon (ur. 1981)
akryl na płótnie, 60 x 80 cm
KACZMAREK Szymon (ur. 1981)
KACZMAREK Szymon (ur. 1981)
akryl, płótno, 70 x 50 cm
KACZMAREK Szymon (ur. 1981)
akryl, płótno, 46x61 cm
sygn. p.d.: Szymon KACZMAREK, opisany na odwrocie: "FLAWLESS" 2014 Szymon KACZMAREK
KACZMAREK Szymon (ur. 1981)
akryl, płótno, 100x140 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
KACZMAREK Szymon (ur. 1981)
akryl, płótno, 70 x 195 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg : "Sz. Kaczmarek"
KACZMAREK Szymon (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
KACZMAREK Szymon (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
KACZMAREK Szymon (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
KACZMAREK Szymon (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: Szymon Kaczmarek oraz na odwrocie
KACZMAREK Szymon (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 50 cm,
KACZMAREK Szymon (ur. 1981)
akryl, płótno, 140 x 120 cm,
sygn. na licu oraz na odwrocie wraz z opisem autorskim 2014