1 zł
2 600 000 zł
/3

DĘTKOŚ Monika (ur. 1974, Bydgoszcz)

Creative mood, 2018

akryl, płótno, 100 x 71 cm
sygn. u dołu: M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś 100x71 Akryl na płótnie 2018 "Creative mood"

cena wywoławcza: Wykup abonament

W słońcu, 2015

olej, akryl na płótnie, 100x71 cm,
sygn. na licu: M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś, 100x71, 2015

Oriana

90 cm x 90 cm, akryl na płótnie, 2014

Madame R, 2016

akryl, płótno, 71x100 cm
sygn. p.d.: M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś 100x71 2016 "Madame R"

On the beach, 2015

olej, akryl na płótnie, 100x71cm, sygn. p. d.

Glamour, 2016

olej, akryl, płótno,100 x 71 cm
sygn.: M. Dętkoś
opisany na odwrocie: MONIKA/ DĘTKOŚ/ 100x71/ 2016/ "Glamour"

Kamea 2, 2015

olej, akryl, płótno, 100 x 71 cm
sygn. p.d.: M. Dętkoś
opisany na odwrocie: Monika Dętkoś, 100x 71, 2015, Kamea 2

Quiet, 2015

akryl, płótno, 100x71 cm
sygn. M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś, 100x 71, 2015, Quiet

Meeting, 2015

akryl, płótno, 110 x 110 cm,
sygn. p.d.: M. Dętkoś

La rose, 2015

akryl, płótno, 90x90 cm
sygn. p.d.: M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś, 90x90, 2015, La rose

Oriana, 2014

akryl, płótno, 90x90 cm
sygn. p.d.: M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś, 90x90, 2014, Oriana

La rose, 2015

akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. u dołu: M.Dętkoś oraz na odwrocie

Sarti beach, 2014

olej, płótno, 90x90 cm
sygn. p.d.: M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś, 90x 90, 2014, Sarti beach

Oriana, 2014

akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d.: M.Dętkoś oraz na odwrocie: Monika Dętkoś, 90x 90, 2014, Oriana

Zielona wyspa, 2014

akryl, płótno, 90x90 cm
sygn. p.d.: M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś, 90x90, 2014, Zielona wyspa

Flora Danica, 2014

akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d.: M. Dętkoś oraz opisany na odwrocie: Monika Dętkoś 90 x 90 2014 "Flora Danica"

Aquarius, 2014

akryl, płótno; 90x90 cm
sygn. p.d.: M.Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś 90x90 2014

Thea, 2013

akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d.: M.Dętkoś

In gala dress, 2013

olej, akryl, płótno, 110x110 cm
sygn.: M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś, 110x110, 2013

Reflection, 2013 r.

akryl, olej/płótno, 110 x 110 cm
sygnowany p.d.: `M. Dętkoś`
na odwrociu opisany: `Monika | Dętkoś | 110 x 110 | 2013`

/3
liczba obiektów: 59