BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opis autorski na odwrocie: JASIEK / BALCERZAK / "KRZAK 1" / OLEJ / PŁÓTNO / 100 x 100 CM / 2013.
cena wywoławcza: Wykup abonament
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej, płótno, 70x60 cm
opisane na odwrocie: JASIEK BALCERZAK "LAS 212" OLEJ/PŁÓTNO 70X60 2015
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
Las ranek, południe, wieczór, tryptyk, 2013
olej na płótnie, 3x60x60cm
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej, płótno, 100 x 100 cm,
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
Olej na płótnie, 90 x 90 cm
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
Technika mieszana na płótnie, 90x73cm
Opisany na odwrocie
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: JASIEK BALCERZAK OLEJ/PŁÓTNO 2012 100x100 "SOSNY 16"
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej na płótnie, 90 x 90 cm
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
Olej na płótnie, 100x100cm
Opisany na odwrocie
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: JASIEK BALCERZAK KRZAK 4 OLEJ/PŁÓTNO 100x100 cm 2013
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej, płótno, 50 x 50 cm
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
techniki mieszane na płótnie, 80x80 cm
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej, płótno, 30x30 cm
opisany na odwrocie: JASIEK BALCERZAK "LAS 100" OLEJ/PŁÓTNO 30x30 2010
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
Technika mieszana na płótnie, 100x100 cm
Opisany na odwrocie
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej, płótno, 60 x 60 cm
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
technika mieszana na płótnie, 90x73 cm
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
pastel, papier; 30 x38 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JAN BALCERZAK / NOR 2002
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: JASIEK BALCERZAK "KRZAK 2" OLEJ/PŁÓTNO 100x100 2015
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)