CZAPLICKI Roman (1889 - 1957)
ołówek, węgiel na tekturze, 53,5 x 51 cm,
sygnowany i datowany po lewej "1907. Wiosna/ R. Czaplicki" i napis "BRACIA MY SE, BRACIA KOCHAMY SIĘ SCYZE..."
cena wywoławcza: Wykup abonament
CZAPLICKI Roman (1889 - 1957)
autolitografia/papier, 43 x 52,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'R. Czaplicki | 1916'
CZAPLICKI Roman (1889 - 1957)
ołówek, węgiel na tekturze,
53,5 x 51 cm,
sygnowany i datowany po lewej "1907. Wiosna/ R. Czaplicki”
i napis "BRACIA MY SE, BRACIA KOCHAMY SIĘ SCYZE...”
CZAPLICKI Roman (1889 - 1957)
ołówek, węgiel na tekturze,
53,5 x 51 cm,
CZAPLICKI Roman (1889 - 1957)
BRACIA MY SE, BRACIA KOCHAMY SIĘ SCYZE..., 1907
ołówek, węgiel na tekturze,
53,5 x 51 cm, sygnowany
i datowany po lewej
"1907. Wiosna/ R. Czaplicki"
CZAPLICKI Roman (1889 - 1957)
autolitografia, wym. komp.: 310 x 490 mm, sygn. pł. p.d.: Roman Czaplicki Kraków 7 II 916, oraz piórkiem: Pieta (autolitografia) Roman Czaplicki. Stan zachowania: pionowe ślady złożenia.