CHWAŁA Seweryn (ur. 1981, Lublin)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'SEWERYN | CHWAŁA | "BUGATTI" | 2016'
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'SEWERYN | CHWAŁA | 2016 | "JAGUAR"'
olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'SEWERYN | CHWAŁA | 2012 | "KADR" '
olej/płótno, 70 x 100 cm
na odwrociu opisany: `SEWERYN CHWAŁA | "SHELBY" | 2010 r.`
olej/płótno, 100 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Seweryn Chwała 2007` oraz opisany na blejtramie
olej/płótno,
65 x 55 cm
na odwrociu opisany: `SEWERYN CHWAŁA | 65 x 55 cm 2008 r.`
olej/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu sygnowany i datowany
olej na płycie
100x61