SALAMON Maciej (ur. 1984)
cena wywoławcza: Wykup abonament
SALAMON Maciej (ur. 1984)
54x45 cm / akryl na płótnie
Sygnowane pędzlem na odwrocie
SALAMON Maciej (ur. 1984)
grafika, 70 x 50 cm, 2014
SALAMON Maciej (ur. 1984)
No planes go, No trans go, No cars go
tryptyk, serigrafia 3x50x70 cm, oprawiony
SALAMON Maciej (ur. 1984)
serigrafia, 3/10, edycja pierwsza
50x70 cm
SALAMON Maciej (ur. 1984)
komarze truchła, druk, taśma, plexi
95 x 42 mm
SALAMON Maciej (ur. 1984)
olej na płótnie
150x100