KAPTURSKI Artur
olej/płótno, 146 x 114 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Kapturski Artur 2006'
cena wywoławcza: Wykup abonament
KAPTURSKI Artur
olej/płótno, 146 x 114 cm
na odwrociu opisany: `Kapturski Artur 2006`
KAPTURSKI Artur
Martwa natura z talerzami IV, 2011
Olej, płótno;
wym.: 31 x 82 cm;
sygn. i dat. na odwrocie.
KAPTURSKI Artur
Martwa natura z doniczkami, 2006
olej, płótno, 146 x 114 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Kapturski Artur / 2006
KAPTURSKI Artur
olej, płótno, 146,5 x 114 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Artur Kapturski 2004
KAPTURSKI Artur
olej, płótno, 146 x 114 cm;
KAPTURSKI Artur
Olej, płótno;
wym.: 97 x 130 cm;
na odwrocie sygn. i opis autorski.
KAPTURSKI Artur
Olej, płótno;
wym.: 85 x 120 cm;
KAPTURSKI Artur
akwaforta/papier
50,5 x 70,5 cm
KAPTURSKI Artur
KAPTURSKI Artur
olej, płótno, 73 x 60 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Artur / Kapturski / 2006
KAPTURSKI Artur
olej, płótno, 146 x 114 cm;
KAPTURSKI Artur
olej, płótno, 148 x 129 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Artur Kapturski 2006 oraz tytuł autorski
KAPTURSKI Artur
olej, płótno, 146,5 x 114 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Artur Kapturski 2004
KAPTURSKI Artur
olej, płótno, 20 x 30 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Artur Kapturski / 2006
KAPTURSKI Artur
olej, płótno, 20 x 30 cm;
KAPTURSKI Artur
olej, płótno, 20 x 30 cm;
KAPTURSKI Artur
olej, płótno, 20 x 30 cm;
KAPTURSKI Artur
Nowa orientacja realizmu i aluzyjności logiki
technika olejna
150x250