OBRYCKI Mikołaj (ur. 1977, Szczecin)
olej, płótno, 100 x 130 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 80x70 cm
sygn.
akryl, płótno, 75 x 100 cm,
sygn. p.g. `Obrycki` oraz na odwrocie
akryl, płótno, 75 x 100 cm ;sygn. l.g. `Obrycki` oraz na odwrocie
akryl, płótno,
75x100 cm,
sygn. w prawym górnym rogu oraz na odwrocie
Akryl, płótno;
120 x 90 cm
Sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 100x70 cm
olej, płótno, 100 x 75 cm;
sygn. p.g.: obrycki