CHWAT Molli (1888 - 1979)
cena wywoławcza: Wykup abonament
CHWAT Molli (1888 - 1979)
olej/płótno, 70,5 x 80,5 cm
sygnowany p.d.: 'M.Chwat'
CHWAT Molli (1888 - 1979)
olej, płyta pilśniowa; 49 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: MChwat.
CHWAT Molli (1888 - 1979)
CHWAT Molli (1888 - 1979)
olej, płótno; 47 x 67,5 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: M Chwat
na odwrocie na płótnie napis oraz nalepka na blejtramie z napisem: M. CHWAT | 14, Place du Dr Paul Michaux. Paris (169) | "Montsérrat"
CHWAT Molli (1888 - 1979)
CHWAT Molli (1888 - 1979)
olej/tektura, 50 x 61 cm
sygnowany l.d.: 'M. Chwat'
CHWAT Molli (1888 - 1979)
olej, płótno; 46 x 55 cm
sygn. l.d.: Mchwat
CHWAT Molli (1888 - 1979)
CHWAT Molli (1888 - 1979)
CHWAT Molli (1888 - 1979)
CHWAT Molli (1888 - 1979)
CHWAT Molli (1888 - 1979)
CHWAT Molli (1888 - 1979)
CHWAT Molli (1888 - 1979)
CHWAT Molli (1888 - 1979)
CHWAT Molli (1888 - 1979)
olej, płótno
sygn. l.d.
39 x 62 cm
CHWAT Molli (1888 - 1979)
CHWAT Molli (1888 - 1979)
Olej na płótnie
Syg. p.d.
46 x 56 cm
CHWAT Molli (1888 - 1979)
olej/płótno, 65,5 x 46 cm
sygnowany l. d.: `M. Chwat`
na blejtramie nalepka z napisem powtórzonym na płótnie: `M.Chwat | 14.Pl. du Dr Paul Michaux Paris (16e) | Nature morte`