ARTYSTA nieokreślony, XX w.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
olej, płótno, 39 x 60 cm
sygn. p. d.: monogram nieczytelny
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Tryptyk o tematyce orientalnej
olej, płótno, wym. 97,5 x 36,5 cm (każdy)
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
olej/płótno, 49 x 58 cm
sygnowany nieczytelnie p.d.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
sygn. nieczytelnie p.d.
akwarela, papier
15.5x10.5 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
sygn. nieczytelnie p.d.
akwarela, papier
14x10 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
sygn. nieczytelnie, dat. p.d.
olej, płótno
55x98 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.