TUREK Aleksander (1933 - 2016)
olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Turek 2005.
cena wywoławcza: Wykup abonament
litografia 1/6
80 x 60 cm
SPOTKANIE w ALEI PARKOWEJ, 1994
olej na płótnie, 80 x 70 cm,
sygnowany i datowany p.d. "A. Turek-1994".
olej, płótno; 69,5 x 79,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Turek 77.
olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Turek 1996.
olej, płótno; 69 x 80 cm;
sygn. p. d.: A. Turek 75.
olej, płótno; 64,5 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. TUREK 1986
olej na płótnie, 80 x 70 cm,
sygnowany i datowany p.d. "A. Turek-1994”
olej, płótno;
55,5 x 46,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Turek 1983
na odwrocie na krośnie napis: Aleksander Turek-Warszawa/ "Kwiaty" 1983 r. 55 x 46,5 cm
olej, płótno;
65 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Turek 2012.
na odwrocie napisy: ALEKSANDER TUREK ur.1933 r. "PUŁTUSK" 2012
olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Turek 2009
litografia 1/6
60 x 80 cm
Martwa natura z kwiatami, 1995
olej, płótno, 80,5 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: A. Turek 1995
olej, płótno, 80,5 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: A. Turek 1995
olej, płótno,
80,5 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: A. Turek 1995
Olej, płótno;
46 x 61,5 cm
Sygnowany p.d.: A. Turek 1982