CIEŚLAK Ola (ur. 1981, Częstochowa)
sitodruk; E/A; 58x88 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany ś.d.: "Fetysze | E/A | sito | Aleksandra Cieślak | 2005"
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 70 x 70 cm
sygn. i opisany na odwrocie
sitodruk, płótno, unikat,
sygn. i opisany na odwrocie /Ola Cieślak Happy Meal 2007 sitodruk na płótnie unikat/
Z cyklu Zwierzęta domowego użytku, 2006
Akryl, płótno, 70 x 70 cm
Sygn. na odwrocie: Ola Cieślak 2006
technika mieszana, płótno; 54 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: Ola Cieślak Erogeny 2012
Z cyklu: Zwierzęta domowego użytku
akryl, płótno,
70 x 70 cm
na odwrocie: Aleksandra Cieślak - zwierzęta domowego użytku
sitodruk/papier, 43 x 63 cm
u dołu sygnowany i opisany
Z cyklu Zwierzęta domowego użytku
Akryl, płótno; 70 x 70 cm
Sygn. na odwrocie: Ola Cieślak
sitodruk, mixmedia, płótno,
48x45 cm,
sygn. na odwrocie /happy meal ola cieślak sitodruk na płótnie miksat 2007/
Somewhere over the rainbow, 2005 r.
miękki werniks/papier,
48,5 x 58 cm (w świetle oprawy)
opisany u dołu: `Somewhere over the rinbow E/A II miękki werniks Aleksandra Cieślak 2005`
Hände hoch du Schmetterling, 2011
Technika mieszana, płótno;
61 x 120 cm
Sygn. na odwrocie: Hände Hoch, du Schmetterling Ola Cieślak 2011
olej/płótno, 60 x 60 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `ola cieślak honey-bunny 2010`
akryl/płótno,
27 x 61 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `LOVE APPLE OLA CIEŚLAK 2008`
Akryl, płótno;
80x89 cm
Sygn.na odwrocie: erogeny-tablica 1 ola cieślak 2009
akwaforta, papier, egzemplarz autorski,
67x97 cm,
sygn. na licu
Akryl, płótno;
80x89 cm
Sygn. Na odwrocie: erogeny-tablica 2. ola cieślak 2009
Mechaniczne zawodniczki sumo, 2010
akryl, płótno
90 x 85 cm
sygn. na odwrocie: OLA CIEŚLAK mechaniczne zawodniczki sumo
olej/płótno,
80 x 178 (dyptyk)
sygnowany na odwrociu
akryl, płótno;
92 x 105 cm
sygn. na odwrocie: OLA Cieślak 2009/ AKRYL
sitodruk/papier,
70 x 100 cm,
e/a