CZEDEKOWSKI Bolesław Jan (1885 Wojniłów - 1969 Wiedeń)
Pierwszy list miłosny (Tancerki), 1928 r.
olej, płótno dublowane, 170 × 130 cm
sygn. i dat. l. d.: Czedekowski B. 1928
na odwrocie na krośnie papierowa nalepka: Republik Österreich/Zoll z orłem pośrodku
cena wywoławcza: Wykup abonament
Portret damy w czerwonej sukni, 1925 r.
olej, płótno, 101 × 81 cm
sygn. i dat. p. d.: Czedekowski B. 1925
olej na tekturze, 22 x 34 cm,
sygnowany i datowany p.d. "1918 Czedakowski B.".
olej, płyta; 49,5 x 42,5 cm;
sygn. l. g.: B. Czedekowski.
olej, płótno; 68,5 × 55,5 cm
sygn. i dat. p. d.: 1918 Czedekowski B.
na odwrocie, na płótnie numer: 635
Akt z czerwoną parasolką, 1918
olej, płótno; 68,5 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1918 Czedekowski B.;
olej, płótno, 105 × 80,5 cm
sygn. i dat. p. g.: Czedekowski (1)9(...)9
na odwrocie stemple wytwórni materiałów malarskich Arnold Landsbergera z Wiednia
W atelier - artysta z modelką w pracowni, 1913 r.
olej, płótno, 95 × 126 cm
sygn. p. d.: Czedekowski.B
Wystawiany i reprodukowany:
Artyści sami o sobie [katalog wystawy], Muzeum Miasta Gdyni, 30 września - 2 grudnia 2012, str. 30.
sangwina, kreda, papier jasnobrązowy naklejony na tekturę;
39,7 x 30,2 cm;
sygn. p. d.: B. Czed./ 21
sangwina, kreda, papier jasnobrązowy naklejony na tekturę; 39,7 x 30,2 cm;
sygn. p. d.: B. Czed./ 21
39,7 x 30,2 cm;
sygn. p. d.: B. Czed./ 21
PORTRET OTTONA HARTMANNA, 1913 R.
olej/płótno
125,5 x 90 cm
sygnowany i datowany p. d.: "Czedekowski B. 1913"
Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie, 1913 r.