ARNEGGER Alois (1879 Wiedeń - 1963 Wiedeń)
olej, płótno, 70 × 100 cm
sygn. p. d.: A.Arnegger
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płyta spilśniona
61 x 92 cm
sygn. p.d.: A Arnegger
olej, płótno
46,5 x 102,5 cm
sygn. p.d.: A. Arnegger
Olej, płótno; 90 x 150cm
Sygnowany l.d.: A. Arnegger
olej, płótno
70,5 x 100,5 cm
sygn. p.d.: A. Arnegger
olej, płótno
71 x 101 cm
sygnowany p.d.: A. Arnegger
olej na płótnie, 79 x 57,3 cm
sygnowany p.d.: "A. Arnegger"