FREITAG Clemens 1883-1969
olej, płótno, 65 x 70 cm;
sygn. l. d.: Clemens Freitag / München
cena wywoławcza: Wykup abonament
FREITAG Clemens 1883-1969
olej, płótno,
70 x 60.5 cm
sygnowany l.d. Clemens Freitag | München
Na odwrocie na płótnie naklejka z niemieckim tekstem z informacją o artyście i czasie powstania obrazu.
FREITAG Clemens 1883-1969
olej, płótno, 65 x 70 cm;
FREITAG Clemens 1883-1969
olej, płótno
60 x 80 cm
sygnowany p.d.: Clemens Freitag | München
FREITAG Clemens 1883-1969
olej, płótno, 65 x 70 cm;
FREITAG Clemens 1883-1969
WIDOK NA MIASTECZKO NAD RZEKź, przed 1939
olej, płótno
70.5 x 80 cm
sygnowany l.d.: Clemens Freiteg | München
FREITAG Clemens 1883-1969
olej, płótno,
25.5 x 21.5 cm
sygnowany p.d.: Clemens Freitag
Na odwrocie, na krośnie nieczytelny niemiecki napis atramentem.
FREITAG Clemens 1883-1969
PEJZAŻ NADWODNY MOTYW Z OKOLIC OLCHING
olej, tektura,
40 x 49.5 cm
sygnowany p.d.: C[...] Freitag Na odwrocie napis ołówkiem: Clemens Freitag | München | Franz Josefstr.. 124 | Motive bei Olching
FREITAG Clemens 1883-1969
Olej, płótno;
70,3 x 80,5 cm
Sygnowany l. d.: Clemens Freitag | Münschen
Na odwrociu nalepka ramiarska firmy Franza Leuwera z Bremen.
FREITAG Clemens 1883-1969
olej, płótno,
60 x 50.5 cm
sygnowany l.d.: Clemens Freitag | München
Na odwrocie płótna naklejona kartka z informacją o artyście i potwierdzeniem autentyczności rzeczonego obrazu (tekst niemiecki). Przedstawiony motyw określony jako - Moos bei Uffing.