SCHMIDT Marian (Żyrardów, 1945-2018, Warszawa )
fotografia czarno-biała, brom, papier, tonowanie złotem, 24 x 19 cm (w świetle passe-partout); sygn. u dołu p-p (ołówkiem) p.d.: Marian Schmidt, sygn. i opis na odwrocie; odbitka autorska, nakład: 1/26, vintage print
cena wywoławcza: Wykup abonament
fotografia czarno-biała, brom, papier, tonowanie złotem, 26 x 33 cm (w świetle passe-partout); sygn. u dołu (ołówkiem): p.d.: Marian Schmidt oraz sygn. i opis na odwrocie; odbitka autorska, nakład: 1/26, vintage print
fotografia czarno-biała, brom, papier, tonowanie złotem
26,6 x 45 cm (w świetle passe-partout)
u dołu passe-partout l.d.: Petra Mountains, Jordan 2006, p.d.: Marian Schmidt na odwrocie sygn., dat. oraz opis; archiwalna odbitka autorska, nakład: 1/26, vintage print
30,5 x 46 cm (w świetle passe-partout)
u dołu passe-partout l.d.: Praha 1974; p.d. Marian Schmidt na odwrocie sygn., dat. oraz opis; archiwalna odbitka autorska, nakład: 4/26, vintage print
fotografia czarno-biała, tonowanie złotem, brom, papier,
45 x 35,5 cm (w świetle passe-partout);
opisana l.d. (ołówkeim): Jane, 1973, p.d.: Marian Schmidt oraz sygnowana na odwrocie;
odbitka autorska, nakład: 2/26
45,5 x 32 cm (w świetle passe-partout);
opisana l.d. (ołówkiem): Łowicz, 1976, p.d.: Marian Schmidt oraz sygn. na odwrocie;
Ile Saint-Louis, Paris 1994/2008
fotografia czarno-biała, brom, warstwa złota (gold toner)
papier,
30,2 x 45,3 (w świetle passe-partout),
dat. i opisana (ołówkiem) na passe-partout l.d.: Paris 1994,
sygn. p.d.: Marian Schmidt, sygn. dat. i opisana na odwrocie;
odbitka autorska,
nakład: 3/26
fotografia czarno-biała, brom, warstwa złota (gold toner),
papier,
24,5 x 35,5 cm (w świetle passe-partout),
odbitka autorska,
nakład: 4/26
fotografia czarno-biała, brom, tonowanie złotem, papier, 36,2 x 43,3 cm (w świetle passe-partout): sygn. i dat. na passe-partout l.d.: Petra Mountains, Jordan 2006; p.d.: Marian Schmidt oraz na odwrocie odbitki, archiwalna odbitka autorska, nakład: 1/26
fotografia czarno-biała, brom, tonowanie złotem, papier, 28,7 x 43 cm (w świetle passe-partout): sygn. i dat. na passe-partout l.d.: Istanbul 2006; p.d.: Marian Schmidt oraz na odwrocie odbitki; archiwalna odbitka autorska, nakład: 1/26
powiększenie autorskie na papierze barytowym, format 30x40 cm, oprawa 50x65 cm z passe-partout w ramce, sygnowane i numerowane, edycja 26 egz.
powiększenie autorskie na papierze barytowym, format 40x50 cm, oprawa 50x65 cm z passe-partout w ramce, sygnowane i numerowane, edycja 26 egz
fotografia czarno-biała, papier, brom, odbitka archiwalna pokryta warstwą złota (gold toner),
29,5 x 42,5 cm (w świetle passe-partout);
odbitka autorska, nakład: 2/26; negatyw: 1971, odbitka: 2007
31 x 41,5 cm (w świetle passe-partout);
odbitka autorska, nakład: 1/26, negatyw: 2006, odbitka: 2007
Fotografia, brom, papier
Nakład 1/26. Print 2005. 31 x 46 cm w świetle passe - partout
Odbitka archiwalna pokryta warstwą złota (gold toner)
Wykonana przez autora
1/26. Print 2003. 29 x 36 w świetle passpartout
Odbitka na papierze fotograficznym wykonana przez autora.