KARKOSZKA Jadwiga (ur. 1941)
cena wywoławcza: Wykup abonament
KARKOSZKA Jadwiga (ur. 1941)
KARKOSZKA Jadwiga (ur. 1941)
KARKOSZKA Jadwiga (ur. 1941)
KARKOSZKA Jadwiga (ur. 1941)
KARKOSZKA Jadwiga (ur. 1941)
KARKOSZKA Jadwiga (ur. 1941)
KARKOSZKA Jadwiga (ur. 1941)
KARKOSZKA Jadwiga (ur. 1941)
KARKOSZKA Jadwiga (ur. 1941)
KARKOSZKA Jadwiga (ur. 1941)
olej, płótno, 86x75 cm
sygn. p.d. : JAGA 2014, opisany na odwrocie: JAGA KARKOSZKA "ZAKĄTEK PAMIĘTNIKÓW"
KARKOSZKA Jadwiga (ur. 1941)
olej, płótno, 85 x 75 cm
sygn. p.d.: JAGA 2014,
opisany na odwrocie: JAGA KARKOSZKA "OBIECANKA" r. 2014
KARKOSZKA Jadwiga (ur. 1941)
Olej na płotnie
60x80 cm
KARKOSZKA Jadwiga (ur. 1941)
Głowa Chrystusa wg Dürera, 2002
pastel/papier
70 x 50 cm
KARKOSZKA Jadwiga (ur. 1941)
pastel/papier
70 x 50 cm
KARKOSZKA Jadwiga (ur. 1941)
KARKOSZKA Jadwiga (ur. 1941)
KARKOSZKA Jadwiga (ur. 1941)
KARKOSZKA Jadwiga (ur. 1941)
KARKOSZKA Jadwiga (ur. 1941)