JAWORSKA Danuta (ur. 1951)
litografia / papier, 50,5 x 34,5 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAWORSKA Danuta (ur. 1951)
litografia / papier, 51 x 35 cm, sygn.
JAWORSKA Danuta (ur. 1951)
JAWORSKA Danuta (ur. 1951)
serigrafia, wym. w świetle p - p.: 59 × 42,5 cm,
sygn. ołówkiem
JAWORSKA Danuta (ur. 1951)
JAWORSKA Danuta (ur. 1951)
Litografia
52x44
JAWORSKA Danuta (ur. 1951)
Litografia
35x40
JAWORSKA Danuta (ur. 1951)
Litografia
60x30
JAWORSKA Danuta (ur. 1951)
druk na płycie aluminiowej, 22 x 16 cm, sygn.
JAWORSKA Danuta (ur. 1951)
JAWORSKA Danuta (ur. 1951)
litografia
65x45cm
2009
JAWORSKA Danuta (ur. 1951)
litografia
65x45cm
2009
JAWORSKA Danuta (ur. 1951)