KOCHANEK-ZBROJA Marta (ur. 1979, Warszawa)
akryl na papierze, 30 x 21,5 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl na płótnie, 30 x 40 cm
sygnowany na odwrociu
akryl/ płótno, 100 x 90 cm
sygn. na odwrocie: MARTA KOCHANEK - ZBROJA 2016
akryl/ płótno, 100 x 90 cm
akryl, tusz na papierze , 30 x 21 cm
sygn. na odwrociu
akryl na płótnie, 40 x 30 cm, sygn.
akryl na płótnie 40 x 30 cm
opisany na odwrociu
akryl, płótno, 40x40 cm
opisany na odwrocie: MARTA KOCHANEK-ZBROJA 2013
akryl/płótno, 40 x 30 cm, sygn.
akryl, płótno, 27x41 cm
opisany na odwrocie: M. KOCHANEK-ZBROJA 2013
akryl, płótno, 50 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 50x50 cm,
sygn. i opisany na odwrocie /MARTA KOCHANEK-ZBROJA 2004/
akryl na płótnie, 90 x 90 cm,
sygn. na odwrocie: MARTA KOCHANEK - ZBROJA/ 2009
akryl, płótno,
80 x 60 cm
na odwrocie: M.Kochanek-/Zbroja/2012
Akryl, płótno; 60 x 70 cm
Sygn. na odwrocie: Marta Kochanek -Zbroja
akryl, płótno,
40x30 cm,
sygn. i opisany na odwrocie /MARTA KOCHANEK-ZBROJA 2011/
akryl/ płótno
40 x 50 cm
sygn.