EJSMOND-ŚLUSARCZYK Marek (ur. 1974)
akryl, płótno, 62x95 cm
opisany na odwrocie: Marek Ejsmond-Ślusarczyk 2018 Galaxy
cena wywoławcza: Wykup abonament
obraz akrylowy, 46x61 cm,
opisany na odwrociu
Stosunki przestrzenne (1), 2013 r.
akryl na płótnie, 50 x 61 cm, sygn.
Stosunki przestrzenne (2), 2013
akryl, płótno, 50.00 x 61.00 cm
opisany na odwrocie: Stosunki przestrzenne (2) Marek Ejsmond-Ślusarczyk 2013 r.
13,7 miliarda lat temu z cyklu Stosunki przestrzenne (2), 2013
akryl, płótno, 90 x 120 cm,
opisany na odwrocie: 'Marek Ejsmond-Ślusarczyk | 2013 r. | Stosunki przestrzenne (2/3) | > 13,7 miliarda lat temu <'
2014 - wystawa doktorska, Pałac Czapskich, Akademia Sztuk Pięknych, Warszawa
Stosunki przestrzenne (2), 2012
akryl, płótno, 60x73 cm kompozycja, 64x77 cm w oprawie
opisany na odwrocie: Marek Ejsmond-Ślusarczyk 2012 R. AKRYL, 60x73 cm STOSUNKI PRZESTRZENNA (2)
13,7 miliarda lat temu z cyklu Stosunki przestrzenne, 2013
akryl, płótno, 90 x 120 cm,
opisany na odwrocie: 'Marek Ejsmond-Ślusarczyk | 2013 r. | Stosunki przestrzenne (1/3) | > 13,7 miliarda lat temu <'
akryl, płótno, 90 x 120 cm, opisany na odwrocie: 'Marek Ejsmond-Ślusarczyk | 2013 r. | Stosunki przestrzenne (2/3) | > 13,7 miliarda lat temu <'
Stosunki przestrzenne (3), 2015
akryl, płótno, 50x60cm
opisany na odwrocie: Marek Ejsmond - Ślusarczyk 2015r.
akryl na płótnie, 70 x 70 cm, sygn.
akryl, płótno, 54x73 cm
akryl, płótno; 90 x 130 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Marek Ejsmond - / - Ślusarczyk / 2012 / ELIZJUM (2) / AKRYL 90 x 130 cm
Obraz zatytułowany Elizjum (2) jest częścią materiału zebranego przez artystę do wystawy pracy doktorskiej; był eksponowany w Pałacu Czapskich - siedzibie warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.
13,7 miliarda lat temu II, 2013
akryl, płótno; 90 x 120 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie
Marek Ejsmond-Ślusarczyk / 2013 r. / Stosunki przestrzenne (2/3) / > 13,7 miliarda lat temu II <
akryl, płótno, 110 x 130 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 62x95 cm
akryl, płótno, 62x95 cm
akryl, płótno, 54x65 cm
opisany na odwrocie: Marek Ejsmond-Ślusarczyk
cykl Studium przedmiotu 2009 r. Akryl
Akryl na płótnie, 3 x 90 x 90 cm