SKOPIŃSKA Agnieszka (ur. 1981)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwaforta, akwatinta, werniks,1/1,odbitka autorska 60 x 80 cm, w oprawie: 70 x 100 cm
sygn. p.d.:Skopińska
akryl, płótno, 72 x 90 cm,
sygn. p. d. oraz na odwrocie: Agnieszka Skopińska 2006
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie:
sygn. Agnieszka Skopińska 2006.
akwaforta, akwatinta, werniks, offset, papier, 1/1, 60 x 40 cm,
sygn. p.d.: Agnieszka Skopińska 2011
akwaforta 44/200
39 x 20 cm
akwaforta/akwatinta/werniks
57 x 88 cm
akwaforta, akwatinta, wernix, przypadek
63x90 cm
1 z 1
akryl na płótnie
wymiary: 100x73
akwaforta/akwatinta/werniks, 80 x 55 cm
akwaforta, 29 x 24 cm
akwaforta/werniks, 29 x 19 cm