SKĄPSKA Barbara (ur. 1938 Kraków)
olej, płótno, 73 x 61 cm,
sygn. p.d.: B. Skąpska
cena wywoławcza: Wykup abonament
litografia, 27 x 23,5 cm, sygn.
litografia, 34,5 x 50 cm, sygn.
litografia,
35 x 26 cm,
sygn.
Litografia, e/a
46 x 32 cm
sygn.
litografia kaszerowana,
33 x 28 cm,
sygn.
litografia, 37 x 29 cm. sygn.
linoryt,
38 x 30,5 cm,
sygn.
litografia, e/a, 35 x 46 cm, sygn.
litografia, 39 x 27 cm, sygn.
litografia, 46,5 x 33 cm, sygn.
litografia,
49 x 31 cm,
sygn.