JAKOWLEW-STOŻEK Joanna (ur. 1948, Kraków)
akryl na płycie, 44 x 40, 5 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl na płycie, 40 x 36 cm, sygn.
akryl na płycie, 77 x 50 cm, sygn.
akryl na tekturze, 35 x 29 cm, sygn.
akryl na płótnie, 33,5 x 29,5 cm, sygn.
akryl/płótno, 70 x 50 cm, sygn.
akryl/płyta,
65 x 77 cm,
sygn.
akryl, płyta,
27 x 22 cm;
olej/płótno
64 x 51 cm
sygn.
Jakie długie te wakacje, 2009 r.
akryl/płyta,
70 x 50 cm,
sygn.
akryl/deska 70 x 60 cm, sygn.
Z cyklu: Krawaty, Szczególny przypadek teorii krawata, 2007 r.
technika mieszana/płyta, 80 x 60 cm, sygn.
akryl/płyta, 68 x 58 cm, sygn.
akryl/płyta,
68 x 59 cm,
sygn.