BORKOWSKA Agata
akryl na płótnie, 50 x 40 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
BORKOWSKA Agata
technika mieszana/papier, 29,5 x 42 cm, sygn.
BORKOWSKA Agata
pastel,
40 x 60 cm,
sygn.
BORKOWSKA Agata
kredka
42 x 29,5 cm.
sygn.
BORKOWSKA Agata
olej/płótno,
2 x 46 x 33 cm,
sygn.
BORKOWSKA Agata
akryl na kartonie,
50 x 70 cm,
sygn.
BORKOWSKA Agata
olej/płótno, 30 x 40 cm, sygn.
BORKOWSKA Agata
olej/płótno, 30,5 x 40,5 cm, sygn.
BORKOWSKA Agata
olej/płótno, 33 x 46 cm, sygn.
BORKOWSKA Agata
olej/płótno,
40 x 30 cm,
sygn.