GRANZOW Władysław (1872 Warszawa - 1932)
olej, tektura, 11,5 x 16 cm,
sygn. p.d.: W. Granzow
cena wywoławcza: Wykup abonament
Martwa natura z szarym dzbanem
olej, płótno, 51,5 x 68,5 cm,
sygn. l. d.: W.Granzow
olej, płótno, 42 × 33,5 cm
sygn. p. d.: W.Granzow
Martwa natura z szarym dzbanem, XX w.
olej/płótno, 51,5 x 68,5 cm
sygnowany l.d.: 'W. GRANZOW'
- Antyki, nr 7, marzec - kwiecień 1998, s. 20 (il. czarno-biała)
olej/płótno, 51,5 x 68,5 cm
sygnowany l.d.: `W. GRANZOW`
olej na tekturze, 49,5 x 70 cm,
sygnowany p.d. "W. Granzow. 31".
olej na tekturze, 25 x 30,5 cm,
sygnowany l.d. "Wł. Granzow [19] 24" [końcem pędzla w farbie], na odwrocie, ołówkiem - dedykacja artysty: "Hernn Dr. Nasilowski /zur freundlischen
/Stolpmünde [Ustka} den 18. Jan. 26. /W. Granzow"
olej na płótnie,
55,5 x 44 cm
sygnowany p.g. (pionowo) "VLADISLAV/GRANZOW"
olej, tektura; 58 x 46 cm;
sygnowana po prawej stronie u góry: GRANZOW | >.....?