DĄBROWSKA-SIEMASZKIEWICZ Danuta (ur. 1961)
cena wywoławcza: Wykup abonament
papier, serigrafia barwna,
sygn. l.d.: Ladies X, p.d.: D. Dąbrowska-Siemaszkiewicz
grafika
60 x 71 cm
W oprawie 81/102,5 cm
Praca z galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej
Para grafik: Hommage a Leger / Tancerki i Broadway
technika mieszana: litografia barwna, grafika komputerowa/papier, 59 x 49 cm (w świetle passe-partout)
sygnowana p.d.: `Danuta Siemiaszkiewicz`
opisana u dołu, odbitka autorska, w l.d.: `E.A.`
ELEGANCKA ULICA W WIELKIM MIEŚCIE W LATACH 30. XX w.
olej na płótnie
60 x 70 cm
sygnowany p.d. "D. Dąbrowska-Siemaszkiewicz"
Olej, płótno;
70 x 60 cm
Sygn.p.d.: D. Dąbrowska -Siemaszkiewicz
akryl, ołówek, płótno, 100 x 81
sygn. p.d.: D. Dąbrowska - Siemaszkiewicz / 2006
akryl, płótno
120 x 100 cm
sygn. p.d.: Danuta Dąbrowska-Siemaszkiewicz
Kobieta w czerwonym samochodzie, 2004
grafika (technika mieszana: litografia, grafika komputerowa),
49 x 70 cm;
sygn. p.d.: D. Dąbrowska - Siemaszkiewicz; dat. l.d.: 2004
technika mieszana, papier, 88 x 69
sygn. w polu ryciny p. d.: D Dąbrowska Siemaszkiewicz; 1991 / Alice in Forest
grafika, technika mieszana, 63,5 x 87,3 (odcisk)
sygn. ołówkiem pod ryciną p. d.: Dąbrowska Siemaszkiewicz; napis l. d.: Jazziz